slide02 c

Nasza firma działa na rynku od 2009 r., jednakże nasi pracownicy posiadają ponad 12-letnie doświadczenie w branży. Od chwili założenia działalności pracujemy wyłącznie na sprawdzonych markach, czyli Water Logic, Oasis, 3M, Brita John Guest. Dzięki naszym dystrybutorom niezależnie od miejsca można cieszyć się smaczną i czystą wodą, która poprawi atmosferę zarówno w biurze, jak i w domu. W każdej chwili dbamy o to, by oferowane przez nas produkty i usługi były na najwyższym poziomie, aby zadowolić smak najbardziej wytrawnych kontrahentów. Chcemy, by każdy łyk wody z naszych dystrybutorów dawał uczucie satysfakcji, koił pragnienie, łaskotał receptory smakowe...

Misją naszej firmy jest dostarczenie nowoczesnych, ale i sprawdzonych rozwiązań ułatwiających dostęp do czystej wody. Nasze dystrybutory wyposażone są w najwyższej jakości systemy filtracyjne znanych firm takich jak 3M czy Brita. Każde nasze urządzenie podłączamy bezpośrednio do sieci wodociągowej, dając tym samym nieograniczony dostęp do wody źródlanej - gorącej, zimnej, gazowanej - zawsze, gdy ktoś jej potrzebuje. Jest to wyjątkowo oszczędne rozwiązanie, gwarantujące stałe koszty niezależnie od konsumpcji. Nowoczesne rozwiązania użyte w naszych dystrybutorach nie generują kolejnych pustych butelek, które trzeba poddać utylizacji czy recyklingowi. Takie rozwiązanie ma same plusy, ponieważ nie ma dodatkowej emisji spalin towarzyszącej transportowi butli, dbamy o pracowników, którzy nie muszą dźwigać ciężkich butli a co najważniejsze, dostęp do świeżej wody jest natychmiastowy i nieograniczony co w zatłoczonych biurach jest wyjątkowym atutem.

Dzięki montażowi filtrów najwyższej jakości jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, co pozwala na ciągły rozwój i doskonalenia pracy, która jest pasją każdego naszego pracownika. W trosce o naszych klientów jesteśmy w stanie dotrzeć praktycznie w każdy punkt na terenie Polski centralno-wschodniej, by ułatwić dostęp do zdrowej i smacznej wody!

Nowoczesna technologia sprawia, że łączymy nowoczesną myśl techniczną z użytecznym bądź designerskim wyglądem, ale przede wszystkim filtrami najwyższej jakości.

Państwa zaufanie daje nam możliwość skontrowania się ba działaniach mających na celu zapewnienie wszystkim stałego dostępu do świeżej wody. Dbając o zdrowie swoje, jak i najbliższego otoczenia, wspólnie pielęgnujemy naszą wspólną przyszłość!

Już jeden łyk wody z naszych dystrybutorów przybliża każdego do krainy czystego smaku!

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.